Hvem er hva?

KIF Hovedstyre

Rolle Navn Mobil Epost
Styreleder Ubesatt   kontoret@kongsberg-if.no
Nestleder Wenche Finnerud 98259768 wenche_finnerud@hotmail.com
Kasserer Ubesatt    
Styremedlem Steinar Myhra 91192694 steinar.myhra@carlsenfritzoe.no
Styremedlem Maiken Semmen   maikenls@hotmail.com
Styremedlem  Ubesatt    
Vara Styremedlem Hans-Kristian Førli   hans.forli@gmail.com
Leder Alpint Jørn Vidar Nygård 95725613 alpin@kongsberg-if.no
Leder Fotball Jan Erik Storløkken   jan-erik.storlokken@kongsberg.kommune.no
Leder Friidrett Per Kristian Semmen 91363640 leder.friidrett@kongsberg-if.no
Leder Hockey Paul Egil Eidem   eidem@ebnett.no
Leder Hopp Morten Fretheim 91898518 morten@skiltdesign.no
Leder Skøyter Monica Bollerud   monicabollerud@gmail.com
Leder Snowboard Hans Christian Hagen 90045712 hans.hagen@kongsberg.com
Leder Sykkel Magne Flågan   leder.sykkel@kongsberg-if.no
Leder Turn Thomas Realfsen   thomas.realfsen@kongsberg.com
Leder Langrenn Hanna Blom Breivik   t-sigubr@online.no

 

Underfunksjoner av KIF Hovedstyre
 
Funksjon Navn Mobil Epost
Politiattester Ron Bjaaland 91357841 ron.bjaaland@fks.fmcti.com
Web Ansvarlig Hans Kaarstein   websupport@kongsberg-if.no
Kontrollkomité Stephan Bendiksen   stephan.bendiksen@ka-group.com
Kontrollkomité Geir Helgerud   gh@agas.no
Valgkomité Leder Per Cristian Semmen 91363640 leder.friidrett@kongsberg-if.no
Valgkomité medlem Fredrik Lehn Pedersen    

 



              

 

                                 

  



M√łteromsbooking

Aktivitetskalender

<<April 2017 >>
MTOTFLS
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kommende aktiviteter



KIF har 371 grasrotgivere !

Klikk nedenfor for å reg. deg .