Hvem er hva?

STYRE I KIF FOTBALL  -  valgt på årsmøtet 02.12.15

Leder

Christian Urheim, mobil 93057437

e-post: curheim@ebnett.no

Nestleder 

Jan Erik Storløkken, mobil 97607174,

e-post: jan-erik.storlokken@kongsberg.kommune.no

Sportslig leder

Rune Stifjeld, mobil 93217749

e-post: a.stifjeld@ebnett.no 

Ronny Spiten, mobil 95761448

e-post: jrspiten1@gmail.com

Leder BFU

Jørn Nygaard, mobil 92046868

E-post: jorn.nygaard@me.com

Styremedlem økonomi

Emil Moholt, mobil 95081069

e-post: emil@moholth.com

Styremedlem Fair Play

Trude Strand Skullestad, mobil 93084075

e-post: trude.strand.skullestad@hotmail.com

Styremedlem Jenter 

Bjørn Tore Odden, mobil 90708670

e-post: bt.odden@hotmail.com

Styremedlem Marked

Jon Fredrik Sandengen, mobil 92452350

e-post: jonfredrik@saatchi.no

Styremedlem Prosjekter

Magnus Stam, mobil 92495525

e-post: magnus.stam@gmail.com

Spillerrepresentant (velges av herrelaget)

 

Representant KIF gutta (velges av KIF gutta)

Einar Andersen

Representant fotballtinget/forbundstinget

Hans Kristian Førli, mobil 90858083

e-post: hans.forli@gmail.com

Valgkomite

Tore Bjørkesett



              

 

                                 

  



M√łteromsbooking

Aktivitetskalender

<<April 2017 >>
MTOTFLS
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kommende aktiviteter

 


NFF Kvalitetsklubb

 


          

         VÅRE SPONSORER: